Wiele osób ”zapamiętuje” momenty na fotografiach. Profesjonalni fotografowie mają sporo pracy na imprezach takie jak ślub czy komunia, lecz robimy także mnóstwo fotografii na wyjazdach, spotkaniach rodzinnych itd. Bardzo wielu ludzi poza zdjęciami ze ślubu i wesela, chciałoby mieć również wykonaną sesję ciążową, a gdy dziecko pojawi się już na świecie – sesję niemowlęcą. Czas bardzo szybko płynie, maleństwa rosną, a dorośli zapominają, jakie były tuż po narodzinach.

Rodzice z niemowlakiem

Autor: Mirra Photography (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
Sesję noworodkową najlepiej wykonać między 5-14 dniem życia maluszka. Dzieci wówczas dość dużo śpią, są też bardzo elastyczne i całkiem łatwo je ustawić. Trochę później, kiedy dziecko jest trochę większe, można zdecydować się na sesję niemowlęcą. Fotografie z tej sesji, chociaż bywają trudne do wykonania, ponieważ maleńki model niekoniecznie współpracuje i to raczej on dyktuje tempo sesji, są śladem na całe życie. Plusem sesji noworodkowej i niemowlęcej jest fakt, iż starsze dziecko można fotografować w studio, na dworze lub we własnym domu – decyzja należy tylko do nas.

Zrobione przez fotografa i opracowane w programie fotografie można wykorzystać do przygotowania podarków dla całej rodziny – kalendarzy, ramek elektronicznych albo puzzli. Kalendarz na kolejny rok z 12 pięknymi zdjęciami naszej pociechy z pewnością ucieszy bliskich gdy ofiarujemy go w prezencie świątecznym, a ciocie i wujkowie z przyjemnością będą pić kawę z kubka z fotografią naszego maluszka. Jeśli nie mamy namiarów na żadnego dobrego fotografa, jaki może zrobić nam i dziecku profesjonalne zdjęcia, wpiszmy „sesja niemowlęca Warszawa”. W momencie dostaniemy wyniki wyszukiwania i będziemy mogli przeglądać strony i portfolia fotografów z Warszawy i okolic.

Można też zadzwonić lub napisać maila do wybranych fotografów z informacją, iż interesuje nas zwłaszcza sesja niemowlęca Warszawa jest dużym miastem z ogromną ilością fotografów chętnych ową sesję wykonać. Jest sporo dobrych momentów, żeby wykonać maluchom piękne zdjęcia. Bal przebierańców czy przedstawienie w przedszkolu. Ale początkowe dni i miesiące życia są czasem doskonałym. To także czas, gdy dzieci rosną najszybciej i zmieniają się niemal z dnia na dzień. Dobrze jest to prawidłowo wykorzystać.
Author