Coraz bardziej powszechna usługa to co-paking, czyli pojęcie, jakie oznacza usługi pakowania, przepakowywania oraz wymiany opakowań. Bardzo często korzystają z tego przedsiębiorcy, gdyż istotny jest estetyczny wygląd prezentowanych produktów.

kreacja

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy, jakie przygotowują taką ofertę co-pakingu nie wymieniają wyłącznie uszkodzonych opakowań, nie zajmują się tylko pakowaniem oraz przepakowywaniem. Dosyć często w ofercie wyszukamy różnorakie usługi dodatkowe, takie jak tworzenie promocyjnych zestawów, foliowanie lub dołączanie materiałów reklamowych. Usługi co-paking są zlecane firmie zewnętrznej, a to gwarancja, że będzie oszczędnie. Pomyślmy sobie, jak samodzielnie mielibyśmy to przeprowadzić.
koszty zatrudnienia PRacowników, a także kupno odpowiednich narzędzi i maszyn są faktycznie wysokie. Jak zlecamy pakowanie firmie zewnętrznej, to rzeczywiście płacimy za konkretne zlecenie, jak to ma być pakowanie w saszetki, to właśnie za to właśnie płacimy, nie ma dodatkowych kosztów. Jeżeli sami planujemy się tym zajmować to tak naprawdę musielibyśmy być przygotowani na różnorakie stałe koszty. Co więcej, oprócz oszczędności mamy gwarancja, iż tego typu prace będą robione najbardziej fachowo. Więcej w temacie: wpis na stronie.
Niektóre zlecenia nie są takie łatwe, bo wymagają, aby użyć parku maszynowego, kolejne zaś ze względu na delikatny charakter prac powinny zostać zrobione ręcznie.

Sami rzeczywiście byśmy sobie z tym nie dali rady, a jak już to stracilibyśmy pieniądze oraz czas, tymczasem fachowa firma co-pakingowa zrobi to za nas najlepiej. Pełna oferta: automatyczne pakowanie w saszetki.
Author