Na świecie

by

Wczasy pod gruszą i ich urok
Tak zwane „wczasy pod gruszą” to wciąż dość popularna forma turystyki krajowej. Często jest traktowana jako dodatkowe źródło dochodu osób mieszkających na wsi. Obejmuje ona zakres rozmaitych usług: począwszy od zakwaterowania, skończywszy na uczestnictwie w pracach wiejskich. Dla osób chcących poobcować z przyrodą i odpocząć od miejskiego zgiełku jest naprawdę świetną opcja spędzania czasu wolnego.
by

5 miast chętnie odwiedzanych przez obcokrajowców
Turyści z całego świata coraz chętniej odwiedzają Polskę. Ściągają ich tu nasze tradycyjne potrawy, bogata kultura, piękne krajobrazy i oczywiście niskie ceny. Polska ma sporo do zaoferowania zarówno dla poszukiwaczy zabytków jak i imprezowiczów, a także miłośników natury. Które miasta w Polsce są najchętniej odwiedzane przez obcokrajowców? Sprawdź nasz ranking!
by

Agroturystyka w Polsce cieszy się zainteresowaniem
Szukamy miejsca, w którym będziemy mogli spędzić wakacyjny wyjazd, ale jednocześnie takiego, gdzie będziemy mieli stosunkowo blisko natury? A może chcemy mieć możliwość poświęcania wolnego czasu na jazdę konną, czy spływy kajakowe? Warto w takich sytuacjach popatrzeć na różne możliwości noclegowe, tak aby wybrać te najlepsze dla siebie.
by

Te miejsca warto zobaczyć.
wakacje coraz bliżej, a ty nadal nie wiesz, gdzie je spędzić? Nie musisz daleko szukać! Wybierz jeden z malowniczych zakątków w kraju! Przekonaj się, że Polska obfituje w wiele fascynujących miejsc i że urlop może być wyjątkowy nie tylko za granicą.
Udowadniamy, że nasz kraj to nie tylko piękne piaszczyste plaże nad Bałtykiem czy zjawiskowe jeziora na Mazurach.
by

Wakacje w Polsce - dla miłośników natury
Jeśli jesteś fanem natury i lubisz aktywnie spędzać wolny czas, nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby zaplanować idealne wakacje. Fantastyczne skały, rzadkie rośliny i zwierzęta, ruchome piaski i rozległe bagna – wszystko to znajdziesz w Polsce, która pełna jest przyrodniczych rozmaitości.