Na rynku działa mnóstwo solidnych firm kamieniarskich, posiadających w ofercie różnorodne nagrobki. Obecnie asortyment jest niezwykle spory – naszym najbliższym możemy postawić kamienie nagrobne urnowe, pojedyncze lub podwójne z najróżniejszego typu kamieni.

natrysk

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Granit jest bardzo trwałym i powszechnym materiałem, z którego robi się nagrobki. Jeżeli więc stwierdzimy, iż nagrobki granitowe są właściwym rozwiązaniem, to bez problemu odnajdziemy firmę kamieniarską, która je oferuje – nagrobki granitowe Borkowski. Starczy zaglądnąć do Netu, uruchomić przeglądarkę oraz wpisać właściwe słowa kluczowe. Z pewnością otrzymamy mnóstwo przydatnych wyników. Mnóstwo kamieniarzy ma w ofercie też nagrobki podwójne i płyty nagrobne robione na indywidualne zamówienie. Jeżeli pragniemy, żeby nagrobek był stworzony wedle naszego projektu, to możemy przesłać do kamieniarza fotografie lub szkice, które będą jego podstawą. Z łatwością zlecimy również zrobienie rzeźby kamiennej.
Jeżeli idzie o styl kamienia nagrobnego, to też posiadamy praktycznie nieograniczony wybór. Firmy kamieniarskie wykonują płyty klasyczne, włoskie oraz współczesne. Na pewno znajdziemy coś, co nas zainteresuje. Bardzo popularne są oczywiście nagrobki granitowe, jednak inne materiały też są używane w ich produkcji, np. bazalt. Lwia część firm kamieniarskich wykonuje również nagrobki urnowe oraz większe groby rodzinne. Jeśli interesują nas nagrobki podwójne to także bez problemu je zamówimy – więcej.

Większość kamieniarzy oferuje też usługi renowacyjne i ma w sprzedaży najróżniejsze specyfiki do pielęgnacji nagrobków. Jeżeli więc szukamy solidnej firmy, warto zaglądnąć do sieci i przejrzeć oferty – tborkowski.pl/.
Author