Zbliżający się ciepły sezon, to doskonały czas na to, by zajrzeć do własnej szafy z obuwiem oraz sprawdzić, czy jesteśmy dobrze przygotowane na lato. Z pewnością nie może zabraknąć w przykładowej szafie niektórych z najbardziej popularnych typów letniego obuwia.

damskie sandały

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Jak chodzi o buty letnie damskie, to zapewne sporo kobiet nie wyobraża sobie, aby skończyć na jednej parze. Nie powinno to dziwić, ponieważ wybór jest tak spory, że trudno się ograniczyć do jednego rodzaju butów. Panowie na pewno nie mają takiego problemu, natomiast kobiety wręcz przeciwnie. Damskie sandały to z pewnością numer jeden na letni sezon. Jednak występują w tak różnych wersjach, że jest w czym wybierać. Są takie na koturnie, jakie świetnie sprawdzają się również na letni, szalony wieczór podczas wakacji. Istnieją sandały z zabudowaną kostką. Są sandały, które składają się z bardzo małej ilości pasków, a są takie, które zakrywają prawie całą stopę. Poza tym bogactwo kolorów także nie ułatwia wyboru.
buty letnie damskie

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Natomiast damskie sandały to nie wszystko. W letni sezon sprawdzą się także różnego rodzaju klapki. Robi się je z najróżniejszych materiałów i również potrafią mieć różne formy. Najbardziej znane są chyba japonki. Co ciekawe, są to buty tak samo popularne zarówno wśród pań jak również panów. Gdy chodzi o buty letnie damskie, to nie można zapominać o ogromnej ilości balerin, które są jednym z popularniejszych typów butów. Latem dość popularne są wersje bardziej przewiewne, plecione, lub tkane. Żadna z pań nie obędzie się bez choćby pary sprawdzonych i wygodnych balerin – damskie sandały.
Kiedy mowa o wygodzie, to trzeba powiedzieć o trampkach. Są to pewnie jedne z najwygodniejszych butów, w jakich śmiało można spacerować do woli. Bez obawy, że będą nas uwierały jakieś paski. Zdawałoby się, że przecież są to buty całkowicie sportowe oraz nie nadają się na przykład do letniej sukienki. Jednak nic bardziej mylącego. Bardzo modna jest bowiem lżejsza, letnia stylizacja, której doskonałym dopełnieniem są właśnie trampki. Dobrze jest posiadać we własnej szafie więcej, niż jedną parę, w różniących się kolorach -skocz.

To na pewno nie wszystkie propozycje, jeśli chodzi o buty damskie na lato. Natomiast z takim zestawem, jak powyższy z pewnością będzie w czym wybierać w letnią porę. Co sezon są także nowe wzory butów, jakie podyktowane są najnowszymi trendami. Z tego względu należy śledzić na bieżąco jak sytuacja wygląda.
Author