Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się kręceniem takich spotów za pomocą dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość ukazania Państwa obiektu z doskonałej perspektywy. Z tego typu rozwiązania czerpią najczęściej pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, jak również gospodarstwa agroturystyczne.

z góry

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest niczym zaskakującym. Obecnie jest sporo firm, które mają fachowy sprzęt, którym potrafią się posługiwać. Możemy je wynająć i poprosić o filmowanie z lotu ptaka czy to konkretnego zdarzenia, czy jakiegoś obszaru. Na sto procent wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w sieci właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy mieli okazję coś takiego obejrzeć są pod zachwyceni.

Zdjęcia z powietrza umożliwiają przedstawienie terenu wokół – co niewątpliwie stanowi idealne tło dla prezentacji- . Rozbudza ono także ciekawość widza, ze względu na perspektywę naturalnie dla człowieka nieprzystępną.

Od długiego czasu już kręci się filmiki spadochroniarskie czy z lotów paralotnią, ale kręcenie filmików z powietrza przez profesjonalne urządzenia z zainstalowaną kamerą to zupełnie inna jakość obrazu. Rzadko patrzymy podczas oglądania filmu w kinie, że jakieś ujęcie musiało zostać nakręcone z wysokości. Nie myślimy o częściach składowych filmu, ale to one dają możliwość na to, by efekt końcowy poruszał lub szokował. Dobrze, więc myśleć o ludziach, którzy robią coś takiego. Bo bez ich profesjonalizmu nie byłoby tak niesamowitych filmów tworzonych z lotu ptaka.

Author